Image1\

Vinaora Visitors Counter

 

Premiera filmu "Jaśliskie Wędrowanie"

W wieczór andrzejkowy 1.12.2018 w Sali Domu Ludowego w Posadzie Jaśliskiej odbyła się premiera filmu ,,Jaśliskie Wędrowanie”. Wydawcą filmu jest Stowarzyszenie Rozwoju Jaślisk i Okolic. Realizatorem Filmu jest TVP Rzeszów. Film przedstawia naszą historię, pokazuje zabytki, pokazuje również walory przyrodnicze i krajobrazowe naszej okolicy. Głównym celem jaki chcemy osiągnąć poprzez rozpowszechnianie tego filmu jest szeroko pojęta promocja terenu naszej Gminy i dalszej okolicy. 

Na premierze filmu obecni byli mieszkańcy naszych miejscowości oraz osoby występujące w filmie . Obecni byli również realizatorzy naszego przedsięwzięcia. Byli także przedstawiciele Zarządu Lokalnej Grupy Działania ,,Kraina Nafty’’ w Miejscu Piastowym, skąd otrzymaliśmy dotację na realizację tego zadania w postaci ,,Grantu’’. 

Po projekcji filmu przeprowadziliśmy konkurs z wiedzy o naszej historii i okolicy. W Konkursie wzięło udział około 60 osób. Zwycięzcy konkursu otrzymali nagrody, a pozostali uczestnicy upominki ufundowane przez LGD Miejsce Piastowe. Po części oficjalnej obecni na spotkaniu pozostałą część wieczoru spędzili na tańcach przy muzyce Jaśliskiej Kapeli. 

W najbliższym czasie do każdego domu w naszej gminie dotrze płytka DVD z filmem ,, Jaśliskie Wędrowanie’’

W naszej galerii znajdują się zdjęcia z premiery. Kliknij tu, żeby je zobaczyć.

 

J. Kuśnierz 

 
 
 
 
 

Joomla Templates by Joomla51.com