Historia Jaślisk - dofinansowanie na wydanie książki

Zarząd  Stowarzyszenia  Rozwoju  Jaślisk i Okolic informuje, że złożony przez nas wniosek do  Urzędu  Marszałkowskiego w Rzeszowie w ramach wdrażania lokalnych strategii rozwoju dotyczący operacji  „Ocalić od zapomnienia – historia  Jaślisk od powstania do 1939 roku” został rozpatrzony pozytywnie. Na wydanie książki otrzymamy 25 tys. złotych. Przed nami duże zadanie. Chcemy, aby wydana monografia o Jaśliskach i okolicznych miejscowościach zawierała wiedzę historyczną, która jeszcze nie była publikowana, a znajduje się w zasobach archiwalnych. Prosimy pasjonatów historii naszego terenu oraz wszystkich zainteresowanych wydaniem takiej publikacji o pomoc. Prosimy o przekazywanie starych zdjęć i dokumentów, które po zeskanowaniu zostaną  zwrócone. Wszystkich chętnych do włączenia się w prace nad realizacją tego projektu prosimy o kontakt mailowy lub tel. 501 739 249.

Prezes  Stowarzyszenia

J. Kuśnierz