Promocja książki "Jaśliska - dzieje miasteczka i okolic"

W dniu 10.08.2014 w Gospodarstwie Agroturystycznym "Ostoja w Lipowcu" odbyła się promocja książki „Jaśliska – dzieje miasteczka i okolic”. Na spotkanie przybyło kilkadziesiąt osób: autor, zaproszeni goście, członkowie Stowarzyszenia oraz miłośnicy Jaślisk. W trakcie spotkania można było posłuchać prelekcji o historii Jaślisk, opowieści o procesie tworzenia książki, a także wypowiedzi ludzi związanych z Jaśliskami, książką i Stowarzyszeniem. Można było otrzymać lub zakupić książkę, otrzymać dedykację od autora i wymienić opinie o publikacji. Po części oficjalnej dla uczestników promocji przygotowany był poczęstunek, podczas którego dla gości przygrywała kapela Jaśliszczanie.

Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie, wysłuchanie wypowiedzi gości oraz czynny udział w promocji naszej książki.

W Galerii znajduje się więcej zdjęć z promocji książki. Kliknij, żeby zobaczyć.