Konkurs bożonarodzeniowy w Urzędzie Maszałkowskim

W dniu 19.12.2012.r Stowarzyszenie uczestniczyło w Konkursie Bożonarodzeniowym organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie w kategorii ,, Stół Wigilijny’’. Konkurs polegał na przygotowaniu i aranżacji stoiska w stylu bożonarodzeniowym oraz przygotowaniu tradycyjnych dań świątecznych i wigilijnych. Na konkurs przygotowaliśmy 16 regionalnych dań wigilijnych. Nasze stanowisko z uwagi na wystrój, stroje obsługi jak i oprawę muzyczną w wykonaniu Basi i Stanisława Lorenców wzbudzało duże zainteresowanie. Dania przygotowane przez panie ze Stowarzyszenia były zachwalane i szybko znikały ze stołu.

Swoją obecnością na konkursie przyczyniliśmy się do promocji i reklamy naszej Gminy i społeczności lokalnej.

Wszystkim, którzy uczestniczyli w wyjeździe oraz pomagali w przygotowaniu potraw i wystroju bardzo serdecznie dziękujemy

W naszej galerii znajdują się zdjęcia z konkursu. Kliknij tu, aby zobaczyć.